STRONA GŁÓWNA O FIRMIE OFERTA REFERENCJE DOJAZD KONTAKTKOLEKTORY DANYCH

Podane ceny są cenami NETTO (nie zawierają podatku VAT)


CipherLab CPT8001L

Kolektor CPT8001L firmy CipherLab jest uzupełnieniem popularnej serii CPT80xx. Terminale serii CPT80xx, dzięki małym gabarytom i niewielkiej wadze są idealnym rozwiązaniem dla biur (inwentaryzacja środków trwałych) oraz dla małych i średnich sklepów (przyjęcia towaru do magazynu, inwentaryzacja, kontrola cen). Współpracuje z większością popularnych programów handlowo-magazynowych.

CENA: 1900,-


czytaj więcej na stronie producenta:


LINK

CipherLab CPT8300

Kolektory serii 8300 firmy CipherLab to propozycja dla wymagających użytkowników. Urządzenia te posiadają stopień ochrony IP65 (oznacza to, że obudowa kolektora jest pyło- i strugo-szczelna, oraz że urządzenie przeznaczone jest do pracy na wolnym powietrzu). CPT8300 idealnie nadają się do pracy w trudnych warunkach, np. hale przemysłowe, fabryki, hurtownie z dużym natężeniem ruchu oraz wszędzie tam gdzie występuje konieczność pracy na powietrzu.

CENA: 2400,-


czytaj więcej na stronie producenta:


LINK

Unitech PA500

PA500 firmy Unitech to jeden z najmniejszych terminali mobilnych dostępnych na rynku. Jest to PDA z dotykowym, kolorowym wyświetlaczem, zwartą, wytrzymałą obudową o eleganckim kształcie posiadający wbudowany laserowy czytnik kodów kreskowych. Używany najczęściej w sklepach i salonach odzieżowych lub obuwniczych, w restauracjach do zbierania zamówień, oraz przy inwentaryzacji środków trwałych w biurach.

CENA: 2399,-


czytaj więcej na stronie producenta:


LINK

Motorola ES400

ES400 firmy Motorola to urządzenie klasy EDA (Enterprise Digital Assistant) pracujące pod kontrolą systemu Windows Mobile 6.5 dzięki czemu jest elastycznym i niezawodnym narzędziem wspierającym codzienną pracę menedżerów, mobilnych handlowców i przedstawicieli firm. System operacyjny Windows Mobile 6.5 pozwala łatwo pisać, przenosić i wdrażać aplikacje, a jednocześnie spełnia korporacyjne wymagania w zakresie bezpieczeństwa. Interfejs użytkownika (MEUI) dostosowany do potrzeb korporacyjnych sprawia, że pracownicy terenowi mają najczęściej używane aplikacje i funkcje...

CENA: 572 EUR


czytaj więcej na stronie producenta:


LINK

Honeywell Dolphin 9950

Terminale Dolphin 9950/9951 firmy Honeywell to seria urządzeń przemysłowych zaprojektowanych specjalnie dla rozbudowanych rozwiązań magazynowych, służących do zbierania i transmisji danych. Łączność między mobilnymi pracownikami i firmą zapewnia wbudowany moduł bezprzewodowej komunikacji w ramach sieci WLAN (WiFi 802.11b/g), pozwalający na transmisję danych z dużą prędkością oraz komunikację głosową w oparciu o technologię VOIP. Natomiast łączność WPAN ( technologia Bluetooth® )...

CENA: 1795 EUR


czytaj więcej na stronie producenta:


LINK