STRONA GŁÓWNA O FIRMIE OFERTA REFERENCJE DOJAZD KONTAKT


POS

Podane ceny są cenami NETTO (nie zawierają podatku VAT)


SurePOS 300

SurePOS 300 to linia najmniejszych pod względem rozmiarów terminali POS idealnych do każdego sklepu. Starannie zaprojektowana i niewielka konstrukcja pozwoli zaoszczędzić miejsce, o które tak trudno w miejscach sprzedaży. Duża ilość portów we/wy umożliwia podłączenie różnych urządzeń peryferyjnych co zwiększa przydatność terminalu w sklepie.

CENA: tel.


czytaj więcej na stronie producenta:


LINK

SurePOS 500

SurePOS 500 to zintegrowane rozwiązanie dotykowe idealne do barów, restauracji i sklepów specjalistycznych. Monitor dotykowy oparty o technologię podczerwieni o dużym kącie nachylenia daje możliwość łatwej obsługi terminala oraz swobodnego kontaktu sprzedawcy z klientem, a możliwość dołączenia drugiego niezależnego monitora pozwala zwiększyć obszar zastosowań i zainteresować klientów innowacyjnością rozwiązania.

CENA: tel.


czytaj więcej na stronie producenta:


LINK

Anyplace POS

Anyplace POS to rodzina interaktywnych, wydajnych i niezawodnych produktów, które zrewolucjonizują obsługę lub sprzedaż w Twojej firmie. Nowoczesny, dostępny w 3 rozmiarach monitor dotykowy oparty o technologię podczerwieni, zintegrowane urządzenia peryferyjne duża ilość portów we/wy oraz rozwiązanie Anyplace POS Hub to zwiększona funkcjonalność i możliwość maksymalnego wykorzystania w praktycznie każdym miejscu i zastosowaniu.

CENA: tel.


czytaj więcej na stronie producenta:


LINK