STRONA GŁÓWNA O FIRMIE OFERTA REFERENCJE DOJAZD KONTAKTKORZYŚCI Z KOMPUTERYZACJI FIRMYProgram Small Business stworzony został z myślą o pełnej obsłudze sklepu. Posiada wszystkie niezbędne moduły: gospodarkę magazynową, księgowość oraz kadry-płace.

Nasza oferta obejmuje także placówki gastronomiczne.

Prócz podstawowych funkcji użytkownik może w nim znaleźć również tak wyspecjalizowane narzędzia jak: tworzenie zamówień na podstawie rotacji i zapasów towarów, wczytywanie faktur zakupu i cenników z hurtowni, analizy obrotu, zysku i marży.

Największym atutem programu jest to, iż współpracuje ze wszystkimi dostępnymi modelami kas i drukarek fiskalnych, wagami, skanerami i inwentaryzatorami oraz, co równie ważne, umożliwia wszechstronne wykorzystanie tych - stosunkowo drogich przecież - urządzeń.


Ile czasu i pracy zaoszczędzisz, wprowadzając nasz system w swojej firmie.


Przejście na system kodów kreskowych

W wyniku tego zbędne staje się metkowanie towarów oznaczonych kodami przez producentów. Sprzedaż sprowadza się do identyfikacji towarów poprzez kod kreskowy. Dużo łatwiejsza jest przecena towarów i inwentaryzacja.

Łatwy dostęp do informacji

Za pomocą jednego klawisza otrzymasz kluczowe informacje handlowe: wartość obrotu, zysku, uzyskanej marży, itp. Jest to szczególnie cenne zważywszy, iż każdy dokument do systemu wprowadza się tylko raz, uzyskując w zamian bardzo szybki dostęp do ogromnej ilość informacji.

Przyjęcie dostawy i szybkie umarżowienie towarów

Wprowadzenie faktury zakupu do komputera pozwala na łatwe, automatyczne ustalenie cen sprzedaży towarów w oparciu o podany procent marży (narzutu) i cenę zakupu towarów. Jedną z zalet jest stosunkowo łatwe rozbicie opakowań zbiorczych wraz z ich cenami na ilości i ceny jednostkowe, jakimi posługuje się sklep.


oraz wiele innych funkcji, m.in.:

Wydruk etykiet na półki oraz zaprogramowanie kas fiskalnych

Przyspieszenie sprzedaży i zmniejszenie ilości błędów

Zastosowanie wag metkujących

Wielokrotne przyspieszenie inwentaryzacji

Kontrola pracowników

Tworzenie zamówień

Posługiwanie się elektroniczną ofertą dostawcy

Natychmiastowa analiza wyników

Rozliczenie kontrahentów

Stany kas gotówkowych i kont bankowych

Stan firmy

Księgowość

Kadry-płace

Karty rabatowe

Bistro


Źródło: symplex.pl

Więcej informacji TUTAJ !