STRONA GŁÓWNA O FIRMIE OFERTA REFERENCJE DOJAZD KONTAKTDRUKARKI ETYKIET

Podane ceny są cenami NETTO (nie zawierają podatku VAT)


ZEBRA GK420d

Termiczna drukarka etykiet o zaawansowanej funkcjonalności, zapewniająca wysokiej jakości wydruk etykiet z maksymalną szerokością do 104mm. Rekomendowana do aptek, sklepów i biur. Drukarka termiczna GK420d zapewnia termiczny zadruk etykiet o szerokości do 104mm, jednocześnie wspiera obsługę najpopularniejszych języków komunikacji EPL i ZPL. Jej kompaktowa budowa oraz szybki wydruk etykiet zwiększają ergonomię i wydajność pracy w biurze, aptece oraz sklepie.

CENA: 425 EUR


czytaj więcej na stronie producenta:


LINK

ZEBRA GX430t

Termiczna i termotransferowa drukarka etykiet o zaawansowanej funkcjonalności, zapewnia wysokiej jakości wydruk etykiet z maksymalną rozdzielczością 300dpi. Rekomendowana do aptek, sklepów i biur. Drukarka GX430t zapewnia zadruk termiczny i termotransferowy o szerokości do 104mm, jednocześnie umożliwiając obsługę popularnych języków komunikacji EPL i ZPL. Kompaktowa budowa oraz szybkość tego modelu drukarki zwiększają ergonomię i wydajność pracy w biurze, aptece oraz sklepie.

CENA: 735 EUR


czytaj więcej na stronie producenta:


LINK

ZEBRA GX420t

Termiczna i termotransferowa drukarka etykiet o zaawansowanej funkcjonalności, zapewnia wysokiej jakości wydruk etykiet z maksymalną szerokością do 104mm. Zdecydowany lider wśród drukarek biurkowych termotransferowych, 152mm/ s zadruku etykiet. Drukarka termiczna i termotransferowa zapewniająca zadruk etykiet o szerokości do 104mm, wspierająca jednocześnie obsługę języków komunikacji EPL i ZPL. Kompaktowa budowa GX420t oraz szybki wydruk etykiet zwiększają ergonomię i wydajność pracy w biurze, aptece oraz sklepie.

CENA: 650 EUR


czytaj więcej na stronie producenta:


LINK

ZEBRA ZM400

Termiczna i termotrasnferowa drukarka etykiet, używana głównie do zadruku etykiet logistycznych, informacyjnych oraz tabliczek znamionowych. Duża wydajność druku, łatwość obsługi oraz dostępność wszystkich standardów połączeniowych zapewnia dużą kompatybilność. Magazynowa drukarka etykiet, do zadruku etykiet głownie logistycznych, informacyjnych oraz tabliczek znamionowych. Drukarka oferuje 3 możliwości wyboru rozdzielczości druku 203dpi (standard), 300 dpi oraz 600 dpi.

CENA: 1495 EUR


czytaj więcej na stronie producenta:


LINK

ARGOX G-6000

Termiczna i termotransferowa drukarka przystosowana do pracy w warunkach przemysłowych. Drukarkę wyróżnia szeroka głowica pozwalająca na zadruk etykiet logistycznych oraz drukowania tablic informacyjnych. Termiczna i termotransferowa drukarka ARGOX G-6000 to przede wszystkim głowica pozwalająca na zadruk 168 milimetrowej etykiety - takie wymagania mają najwięksi producenci oraz firmy logistyczne. Drukarka wyróżnia się dużą wytrzymałością. Jednocześnie jest ona prosta w obsłudze i łatwa w konfiguracji, co daje możliwości przystosowania jej do indywidualnych potrzeb.

CENA: 3000 PLN


czytaj więcej na stronie producenta:


LINK

ZEBRA 110Xi4

Drukarki Serii Xi4 to w pełni profesjonalne urządzenia przygotowane do pracy ciągłej. W zależności od konfiguracji, posiadają możliwość zadruku etykiet maksymalnie do szerokości formatu A4. Seria drukarek ZEBRA Xi4 to konstrukcje zapewniające długotrwałą pracę w zakładach produkcyjnych lub w centrach logistycznych wymagających drukowania dużych ilości etykiet. Charakterystyczna dla tej serii jest wysoka wydajność wydruku pozwalająca na uzyskanie prędkości 14"(356mm)/ sekundę. Drukarki Xi4 umożliwiają współpracę ze wszystkimi systemami połączeniowymi dostępnymi na rynku.

CENA: 2695 EUR


czytaj więcej na stronie producenta:


LINK