Akceptacja kart płatniczych


ZAMÓW DARMOWY TERMINAL ON-LINE


W Polskich ePłatnościach oferujemy obsługę transakcji dokonywanych za pomocą najpopularniejszych kart płatniczych:  Visa, Visa Electron, V Pay, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro, Diners Club, Discover i American Express. 

Nasze terminale obsługują wszystkie rodzaje płatności: kartami z paskiem magnetycznym „na podpis”, kartami z chipem oraz płatności zbliżeniowe kartą lub innym urządzeniem działającym w technologii NFC (zegarki, breloki, itp.). 

W celu sprawnej realizacji transakcji instalujemy wyłącznie niezawodne terminale czołowych, światowych marek. Szybkość działania naszych terminali sprawia, że zapłata kartą przebiega sprawniej i krócej.

Dysponujemy terminalami stacjonarnymi, przenośnymi (GPRS) oraz mobilnymi (mPOS) – Państwa Opiekun pomoże dobrać taki terminal, który będzie najlepiej dostosowany do Państwa potrzeb. Gwarantujemy, że znajdziemy satysfakcjonujące Państwa rozwiązanie.

Polskie ePłatności biorą aktywny udział w Programie „Polska Bezgotówkowa”, co umożliwia przedsiębiorcom, którzy dotychczas nie akceptowali kart, przyjmowanie płatności bezgotówkowych zupełnie bezpłatnie!!! Dowiedz się więcej tutaj.

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy również atrakcyjne oferty specjalne, m.in. konto firmowe Partner w Alior Banku i terminal na preferenyjnych warunkach. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.

 


 

Terminal za 0zł !!

Wciąż wahasz się czy terminal płatniczy sprawdzi się w Twojej firmie ? Program terminalizacji, kierowany do małych i średnich przedsiębiorstw, pomoże Ci w podjęciu tej decyzji.

Ruszył program „Polska Bezgotówkowa”, umożliwiający po spełnieniu kilku kryteriów, obsługę transakcji bezgotówkowych bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów.

Wypełnij krótki formularz i dowiedz się, czy spełniasz warunki uczestnictwa w programie. Dołącz do grona nowoczesnych przedsięborców i przekonaj się, że warto bezgotówkowo!