FAWAG WS-1

Waga FAWAG WS-1 to nowoczesna i uniwersalna waga kontrolna, dedykowana do placówek handlowych, przemysłowych, magazynów, gastronomii, na giełdy oraz targowiska. Wyposażona jest w dużą szalkę ze stali nierdzewnej, która pozwala na łatwe ważenie towarów o nietypowych lub dużych rozmiarach. Niska platforma zapewnia swobodną pracę przy stanowisku. Standardowe interfejsy RS-232 i USB pozwalają na swobodną komunikację z kasą fiskalną, komputerem lub urządzeniem mobilnym.

Cena netto: 899,00 PLN
 

FAWAG TM-15/1 POS H

Waga TM-15/1 POS to solidna, dwuzakresowa waga przystosowana do pracy w ladach i boksach kasowych. Dedykowana do wszystkich placówek handlowych, bez względu na powierzchnię.

Cena netto od: 1550,00 PLN
 

CAS PR-II

Wagi PR-II (w wersji B – płaska i w wersji P – wyswietlacze na słupku)  dwudziałkowe. Ta cecha gwarantuje wysoką dokładność ważenia towarów. Dla towarów o masie do 6kg wynik ważenia wyświetlany jest z działką 2g, a pomiędzy 6 a 15kg – z działką 5g.

Wagi wyróżniają się różnorodnością źródeł zasilania. Wyposażone są w zasilacz, akumulator wraz z układem ładowania i dodatkowo gniazdo na baterie. Dzięki różnorodnym źródłom zasilania wagi PR-II mogą pracować w każdych warunkach. Czas pracy na bateriach i akumulatorze wynosi nawet do 1000h, co czyni z nich unikatowy produkt w bogatej ofercie wag.

Cena netto od: 850,00 PLN
 

CAS CL3000

Wagi umożliwiają wydruk etykiet zawierających dane dotyczące towaru takie jak: numer placówki prowadzącej kontrolę weterynaryjną, tabela z informacją o wartościach odżywczych, tabela z informacją o pochodzeniu towaru (tzw. tracebility) oraz dodatkowy tekst reklamowy.

 Programowana klawiatura szybkiego dostępu o 72 klawiszach z możliwością natychmiastowego wywoływania 144 najczęściej sprzedawanych produktów gwarantuje wysoki komfort pracy sprzedawcy, dzięki konstrukcji pzwalającej na łatwe umieszczenie opisu klawiszy wraz z ilustracjami.

Cena netto: 2690,00 PLN
 

CAS SW-II

Wszystkie modele wagi SW-II dostępne w 3 zakresach ważenia (3, 15 i 30kg) są dwudziałkowe. Ta cecha gwarantuje wysoką dokładność ważenia towarów, nawet o małej masie. Dzięki automatycznej zmianie działki pomiarowej, zależnie od obciążenia szalki – wagi do 3kg mogą być stosowane w aptekach, w zakresie do 1,5kg działka wynosi 0,5g.

Wagi posiadają szalkę ze stali nierdzewnej oraz plastikową osłonkę, która chroni wagę przed zabrudzeniem lub zalaniem.

Nowością jest wersja wag z interfejsem USB (sterownik do pobrania w zakładce „PLIKI DO POBRANIA”). Dostępne są takze wersrsje: z interfejsem RS232 oraz bez interfejsu.

Cena netto od: 690,00 PLN
 

Pakowarki próżniowe CAS CVP

Poszczególne modele komorowych pakowarek próżniowych różnią się parametrami, m.in. obudowy, ale także pod względem wykorzystania technologii pakowania. Wyróżniamy pakowarki, które:
* wykorzystują technologię pakowania w osłonie gazowej – wykorzystywane m.in. w zakładach produkcyjnych i przetwórczych branży spożywczej,
* wykorzystują technologię pakowania bez osłony gazowej – używane m.in. do pakowania artykułów spożywczych w sklepach, hurtowniach oraz w lokalach gastronomicznych.

Cena netto od: 4199,00 PLN
 

Krajalnice ekonomiczne CAS ECO

Krajalnice z serii ECO przeznaczone są do użytkowania w małych, średnich i dużych sklepach, a także zakładach gastronomicznych i zakładach przemysłu spożywczego.

Wysoka jakość wykonania krajalnic CAS zapewnia uzyskanie atrakcyjnego wyglądu plastrów krojonych produktów o najwyższej jakości, przy jednoczesnym utrzymaniu ubytków krojonych artykułów na najniższym poziomie. Długotrwałą efektywność krojenia, zapewnia wbudowana ostrzałka, usprawniająca proces prawidłowego ostrzenia oraz gwarantująca utrzymanie perfekcyjnej jakości ostrza w całym okresie jego eksploatacji.

Cena netto od: 2700,00 PLN
 

Drukarka paragonów CAS A11

Drukarka z wysoką prędkością drukowania – 250 mm/s. Zaprojektowana do prostego codziennego użytkowania –  z łatwym ładowaniem papieru, z funkjcą automatycznego noża, z częśćiowym lub pełnymi cięciem.

Drukarkę wyróżnia ilość dostępnych interfejsów: LPT, RS232, USB, LAN.

Drukarka posiada wbudowany sygnalizator dźwiękowy. Dźwięk wydawany jest każdorazowo przy wydruku nowego paragonu.

Cena netto: 900,00 PLN